Dodał: Bigmf
Data dodania:
2016-12-10 11:30:43
Rozmiar: 607.21 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-16 19:49:58
Seedów: 4
Peerów: 3


Komentarze: 1

Janusz Christa - Kajko i Kokosz
(20 części - kompletna seria)
format PDF, jakość bdb. i db."Kajko i Kokosz" to seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem. Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz - dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła. Ten najpopularniejszy chyba polski komiks humorystyczny, publikowany (z krótkimi przerwami) od 1972 do 1990, trwale zapisał się w kartach historii polskiego komiksu. To komiks, który powinni poznać wszyscy entuzjaści tej sztuki - przygody i humor tej serii rozbawią zarówno młodych, jak i dorosłych czytelników.

Wstawka zawiera chronologicznie ułożone wszystkie zeszyty serii (autorstwa J.Christy), ze wznowionego wydania przez "Egmont" z lat 2003/4, w pełni kolorowego, (w niektórych przypadkach - rozszerzonego) i poddanego obróbce komputerowej dla poprawienia jakości.

- "Złoty puchar" - a pierwotnie: "Złote prosię". Po raz pierwszy publikowany we fragmentach (w
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: badbor
Data dodania:
2016-09-26 08:33:23
Rozmiar: 1.36 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-13 14:59:39
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 1

Fabuła
Głównym bohaterem komiksu jest Jesse Custer – młody kaznodzieja-alkoholik, który pewnego dnia otrzymuje niezwykle ważne zadanie: odszukanie Boga, który, uciekł z niebios i ukrywa się na Ziemi. Towarzyszami Jessiego zostają jego eksdziewczyna Tulip i wampir Cassidy.

Jednym z ważniejszych zagadnień komiksu, poza poszukiwaniem samego Boga, jest istnienie bytu zwanego jako Genezis, dorównującego Bogu, zrodzonego ze związku anioła i demona. Ów byt pewnego dnia godzi w Jessiego. W tym momencie kaznodzieja otrzymał swoją misję, jak również nadprzyrodzone zdolności. W czasie wędrówki Jessie i jego towarzysze spotkają wiele intrygujących postaci, takich jak Gębodupy, Herr Starr czy Święty od Morderców, jak również wezmą udział w wielu nietypowych przygodach.

O komiksie
Kaznodzieja to produkcja wulgarna, brutalna, przepełniona seksem i gore’em, mieszająca ze sobą elementy horroru, sensacyjne i satyryczne. Chociaż do dziś wywołuje spore kontrowersje, m.in. na tle religijnym, uważan
[...]

»[Zobacz cały opis

1 - 2
<< Poprzednia      Następna >>

2016windowspitbullBattlefield 1Aprzełęcz ocalonychpaktsullylegion samobójcówWestworldautomapastar warsawikingowieCall of DutyAbelferAvikingswindows 10m jak miłośćWołyń 2016infernothe walking dead3%windows 7Need For Speedwołyńdziewczyna z pociąguwalking dead
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe