GSM/PDA / Android
FINAL FANTASY IX for Android v1.0.2 [ENG] [.apk]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:13:57
Rozmiar: 1.78 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-09-09 01:13:57
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Opis )...

Po kilku częściach cyklu, utrzymanych w lekko cyberpunkowym klimacie, Final Fantasy IX stanowi powrót do korzeni serii, a podczas rozgrywki ponownie towarzyszą nam rycerze, księżniczki i smoki. Akcja gry osnuta jest wokół wielkiej wojny, a gracze wcielają się w postać młodego złodzieja imieniem Zidane Tribal. Łączy on siły z księżniczką Garnet oraz kilkoma innymi bohaterami, aby stawić czoła królowej Brahne z Aleksandrii, która odpowiedzialna jest za wybuch wojny. Wkrótce jednak okazuje się, że Brahne jest tylko pionkiem w znacznie poważniejszej rozgrywce, a za całym konfliktem stoi ktoś znacznie bardziej niebezpieczny.

...( Instalacja )...

1.Folder com.square_enix.FFIXww.android_googleplay skopiuj do pamięci wewnętrznej urządzenia do folderu Android/obb.

2.Zainstaluj plik apk.

3.Graj.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.telecom.kz/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://tracker.ex.ua/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com/announce
  • http://www.tlv.cc:7777/announce
  • http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Brak komentarzy!

Need For Speedpitbullwalking deadwindows 10Wołyń 2016paktwindows 7vikingsinfernoprzełęcz ocalonychdziewczyna z pociąguAthe walking deadbelferwołyńWestworldm jak miłośćCall of DutyautomapaaAlegion samobójcówstar warswindowsABattlefield 1sully3%2016wikingowie
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe