GSM/PDA / Android
Need for Speed Most Wanted v.1.3.71 [MOD, Cash/All cars unlocked] [ENG] [.apk]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:13:57
Rozmiar: 12.59 MB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-04 22:53:18
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Opis )...

Zapnij pas, wciśnij gaz i trzymaj się mocno – czeka cię przejażdżka życia. Ucieknij policji, przechytrz rywali i prześcignij znajomych. Przed tobą najostrzejsza jazda w całej serii NFS. Czy odważysz się zostać Most Wanted?
STAŃ SIĘ UTRAPIENIEM DLA GLINIARZY, ZOSTAŃ MOST WANTED
Wymykaj się nieustępliwym oddziałom policji, ścigając się z rywalami. Zasiądź za kółkiem takich demonów szybkości jak SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S, Hummer H1 Alpha i wielu innych. Poczuj szaleństwo superszybkich wyścigów ulicznych za sprawą realistycznego systemu uszkodzeń – po raz pierwszy w grze mobilnej.

ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD
Zaloguj się na Origin i sprawdź, kto jest Most Wanted na różnych platformach oraz jak wypadasz na tle znajomych. Następnie rzuć wyzwanie znajomym i wykaż się umiejętnościami podczas niekończącej się rywalizacji.

OD ZERA DO... MOST WANTED!
• Zasiądź za kierownicą ponad 40 aut światowych marek
• Ścigaj się tak, jak lubisz! Wychodząc naprzeciw prośbom fanów, dodaliśmy możliwość sterowania za pomocą dotyku i poprzez obracanie urządzenia
• Zmodyfikuj auto i w wielkim stylu wysuń się na czoło stawki.
• Zanurz się w akcji dzięki oszołamiającej grafice i realistycznemu systemowi uszkodzeń
• Zdobywaj Speed Points i odblokowuj nowe samochody

Rywale zrobią wszystko, by uniemożliwić ci dotarcie na szczyt, ale w tym świecie tylko jedna osoba może zasłużyć na miano Most Wanted.

...( Instalacja )...

1.Zainstaluj plik apk.

2. Uruchomienie NFS Most Wanted wymaga pobrania około 604 MB danych oraz minimum 2055 MB wolnego miejsca na Twoim urządzeniu lub karcie SD. Zalecam użycie sieci Wi-Fi

3. Graj

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Brak komentarzy!

wołyńwikingowielegion samobójcówwindows 102016Call of Dutydziewczyna z pociąguAaBattlefield 1AWestworldautomapawalking dead3%windows 7przełęcz ocalonychbelferthe walking deadpitbullWołyń 2016m jak miłośćinfernovikingswindowsstar warspaktNeed For SpeedsullyA
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe