GSM/PDA / Android
Grand Theft Auto Liberty City Stories 1.8 [ENG/PL] [.apk]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:13:57
Rozmiar: 1.01 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-04 02:11:40
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Opis )...

Przygotuj się na powrót na Wschodnie Wybrzeże, ponieważ Grand Theft Auto: Liberty City Stories wychodzi na urządzeniach przenośnych. Krótsze, szybsze misje zostały dopasowane do rozgrywki na urządzeniach przenośnych, a jakość otwartego świata została znacząco podniesiona dzięki dużym możliwościom graficznym urządzeń z systemem Android. Wśród innych usprawnień są m.in. lepsze sterowanie i zapisywanie gry na wielu platformach naraz.

Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

...( Instalacja )...

Spolszczenie by dzikk.

Spolszczenie powstało na bazie spolszczenia QJONA + wstawki spolszczenia by dzikk.

Spolszczenie w fazie testowej może zawierać pewne błędy.

1.Folder com.rockstargames.gtalcs skopiuj do pamięci wewnętrznej urządzenia do folderu Android/obb.

2.Zainstaluj plik apk.

3.Graj.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.telecom.kz/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://tracker.ex.ua/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com/announce
  • http://www.tlv.cc:7777/announce
  • http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Brak komentarzy!

vikingsAlegion samobójcówCall of Dutythe walking deadpaktprzełęcz ocalonychdziewczyna z pociąguwikingowieWestworldwołyńBattlefield 1ApitbullWołyń 20163%m jak miłośćwalking dead2016sullywindows 10star warswindowsAbelferinfernoawindows 7automapaNeed For Speed
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe