Konsole / X360
Battlefield Hardline [RF] [PL] [LT3.0]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:03
Rozmiar: 16.28 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-04 19:12:25
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Premiera świat: 17 marca 2015
Premiera Polska: 19 marca 2015
Gatunek: Strzelanka
Producent: Visceral Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.

..::(Opis)::..

Battlefield Hardline to kolejna odsłona serii strzelanek Battlefield i pierwsza stworzona przez studio Visceral Games znane z serii kosmicznych horrorów Dead Space. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon, nie skupia się na działaniach wojennych, lecz na pracy policji, zwalczającej organizacje przestępcze.

Najważniejszym elementem gry jest oczywiście tryb wieloosobowy, w którym opowiadamy się za jedną z dwóch stron konfliktu. Postacie zostały podzielone na poszczególne klasy (Operator, Mechanic, Enforcer oraz Professional), odpowiadające klasycznym żołnierzom (Medyk, Inżynier, Wsparcie oraz Snajper). W produkcji, oprócz znanych już trybów, pojawiły się także dwa nowe - Blood Money i Heist. W których napadamy na banki oraz walczymy o stos pieniędzy. Nie zabrakło także opcji pozwalających brać udział w pościgach policyjnych i tych, w których odbijamy zakładników.

Dla samotników przygotowano natomiast singlową kampanię. W Battlefield Hardline wcielamy się w detektywa Nicka Mendozę, który poszukuje swoich byłych partnerów w całych Stanach Zjednoczonych. Sytuacja ma związek z wcześniejszym przejęciem ładunku kokainy wartego kilka milionów dolarów.

Twórcy zatroszczyli się także o szereg rozmaitych broni, a także gadżety policyjne (m.in. paralizator, skaner otoczenia oraz linka z hakiem, których można dowolnie używać w multiplayerze).

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://open.demonii.com:1337
  • udp://bt.rutor.org:2710
  • http://retracker.local/announce?size=17477693512&comment=bat
  • http://bt.unionpeer.org:777/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe