Konsole / PS3
Battlefield Hardline [EUR] [PL]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:05
Rozmiar: 14.12 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-09-09 01:17:05
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Gatunek: strzelanki, FPP, gangsterskie, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, policyjne, co-op

Battlefield Hardline na konsolę Xbox 360 to kolejna odsłona uznanej serii strzelanek. Jednocześnie jest to produkcja wyjątkowa pod kilkoma względami. Przede wszystkim za tytuł nie odpowiada studio DICE, które stworzyło wcześniejsze części, lecz zespół Visceral Games, znany z serii kosmicznych survival horrorów Dead Space.

Oprócz dewelopera, inny jest także ogólny klimat produkcji. Twórcy porzucili bowiem wojenne realia na rzecz zabawy w policjantów i złodziei. W kampanii singlowej gracze poznają losy detektywa Nicka Mendozy, który został wrobiony przez swoich kolegów po fachu w kradzież ładunku kokainy wartej około 10 mln dolarów. Niesłusznie oskarżony stróż prawa wydostaje się z więzienia i zamierza zemścić się na byłych partnerach, jednocześnie odzyskując dobre imię. Historia została podzielona na odcinki, by jak najbardziej upodobnić grę do serialu telewizyjnego. Na końcu każdego epizodu jesteśmy świadkami zaskakujących zwrotów akcji, zachęcających do dalszego poznawania przygód Nicka.

Rozgrywka nie odbiega w znacznym stopniu od tego z czym mieliśmy do czynienia w Battlefieldzie 4, aczkolwiek deweloperzy pokusili się o wprowadzenie kilku nowości. W związku z tym gracz przemierza kolejne poziomy i bierze udział w widowiskowych, oskryptowanych momentach. Nowością są jednak sekwencje detektywistyczne. Główny bohater z racji pełnionego przez siebie zawodu, od czasu do czasu musi przeprowadzić małe śledztwo, podczas którego zbiera dowody i identyfikuje podejrzanych. Kampania dla jednego gracza uzupełniana jest przez dodatkowe zadania, pozwalające zarobić nieco grosza na ulepszenie uzbrojenia.

Arsenał dostępnych broni jest pokaźnych rozmiarów. Gracze mogą strzelać do przeciwników wykorzystując rozmaite pistolety, karabiny, strzelby i nie tylko. Każde narzędzie mordu można dodatkowo modyfikować, a poza tym wszystkim nie zabrakło kilku niecodziennych gadżetów. Podczas zabawy władamy bowiem policyjną pałką, paralizatorem, czy też posługujemy się linką z hakiem. Wszystko to uzupełniane jest przez pojazdy, będące niejako wizytówką serii Battlefield. Gracze zasiadają za kierownicami radiowozów, motocykli i wehikułów bojowych, latają helikopterem oraz kierują łodziami.

Wszystkie te elementy znajdują się także w multiplayerze, który, podobnie jak w poprzednich odsłonach, stanowi centrum zabawy. Twórcy przygotowali mapy o podobnych rozmiarach do tych znanych z ?czwórki?, przy czym zastosowano w nich system Levolution, pozwalający na destrukcję otoczenia. Tryb wieloosobowy oferuje różne formy aktywności. Deweloperzy zatroszczyli się zarówno o klasyczne rozwiązania, jak i takie warianty rywalizacyjnej rozgrywki jak Heist, Blood Money, Rescue czy też Hotwire. W pierwszym przypadku jedna drużyna kieruje złodziejami starającymi się obrabować bank, a drugi zespół musi ich powstrzymać, wcielając się w policjantów. Kolejna opcja skupia się na walce o górę pieniędzy. Trzecia forma aktywności koncentruje się na próbach odbicia zakładników z rąk porywaczy, a ostatnia na pościgach samochodowych. Zabawa w wersji na konsolę PlayStation 3 przewidziana jest dla maksymalnie dwudziestu czterech graczy.

Tytuł działa w oparciu o technologię Frostbite 3, znaną m.in. z czwartej odsłony serii Battlefield, czy też gry cRPG Dragon Age: Inkwizycja. Silnik pokazuje jednak pełnię swoich możliwości na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. W przypadku Xboksa 360 oprawa graficzna musiała zostać dostosowana do dużo słabszego urządzenia, ale jak na możliwości oferowane przez ten sprzęt wypada bardzo dobrze.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 150 głosów czytelników.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23950

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce.php?size=15162081280&comment
  • http://bt.nnm-club.info:2710/00ac7ca3a487f03ee37d235b8b6d945

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe