Konsole / GameCube
Donkey Kong Jungle Beat [PAL] [ENG]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:45
Rozmiar: 672.53 MB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-31 11:42:12
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Gatunek: Towarzyskie, platformówki, muzyczne

Następna część przygód popularnego goryla. Tym razem Nintendo zdecydowało się na połączenie gry muzycznej i platformówki. W "Jungle Beat" sterujemy za pomocą dwóch elektronicznych bębenków zwanych bongosami (zestaw jest też wyposażony w mikrofon do wychwytywania klaśnięć).

Od wcześniejszych gier o gorylu odróżnia ją właśnie nowatorski sposób sterowania kudłatym bohaterem. Autorzy zadbali na szczęście by używanie bębenków nie było dla gracza kłopotliwe. Uderzenie w prawy bębenek spowoduje po prostu, że goryl pójdzie w prawo. Pacnięcie w lewy przesunie go analogicznie w lewym kierunku. Uderzenie w obydwa naraz sprawi, że małpiszon podskoczy, a klaśnięcie w dłonie służy do interakcji z otoczeniem. Klaszcząc możemy na przykład zrzucać banany z drzew lub chwycić się lecącego ptaka, by ten podwiózł nas na platformę wyżej. Poziomy są oczywiście specjalnie dostosowane do specyficznego sterowania i nie ma mowy o przeszkodach, które wymagałyby zastosowania pada. Swoją budową przypominają te z "Donkey Kong Country" na konsolę Super Nintendo. Graczy czeka więc wiele przygód takich jak przeskakiwanie z liany na lianę, ucieczka na grzbiecie zwierzaka przed śniegową kulą i oczywiście zbieranie ton bananów.

Na końcu każdego poziomu czeka na goryla boss w postaci np. złej małpy o płonących wściekłością oczach, feniksa pilnującego jaja czy też nosorożca z wiadomo czym. Używane w "Jungle Beat" bongosy znajdą też zastosowanie w obu częściach, typowo już muzycznej, gry "Donkey Konga".

Tryb gry: single player
Wykorzystuje: karta pamięci, Donkey Konga Tarukonga

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4629

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce
  • http://bt2.rutracker.org/ann?uk=y2gafbSJBR

Brak komentarzy!

dziewczyna z pociąguthe walking deadm jak miłośćWestworldwindows 10automapaCall of Dutywikingowieinfernostar warslegion samobójcówANeed For SpeedAwołyńpitbull2016Battlefield 1asullyprzełęcz ocalonychvikingsWołyń 2016walking deadbelferwindowswindows 73%paktA
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe