Konsole / X360
Rise of the Tomb Raider [Season Pass+DLC+TU3][ENG][RGH/JTAG]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:45
Rozmiar: 6.93 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-11-20 12:28:00
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

W skład DLC wchodzi:Season Pass,Tryb Endurance Mode,Stroje:Prophet's Legacy,Siberian Ranger,Ancient Vanguard,Tactical Survivor Pack,Sparrowhawk Pack,Apex Predator Pack,Hope's Bastion Pre-Order Pack, Remnant Resistance Pack.
TU 3 - Titie ID 53510823 - Media ID 66412E43


Gra Rise of the Tomb Raider (XBOX 360)

Nixxes Software producent
Microsoft Studios wydawca
Microsoft wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: akcja, TPP, TPS, crafting, przygodowe gry akcji

Rise of the Tomb Raider na konsolę Xbox 360 to kolejna odsłona słynnej serii przygodowych gier akcji. Tytuł najpierw ukazał się na urządzeniach firmy Microsoft w listopadzie 2015 roku. Za wersję na past-gena odpowiada ekipa Nixxes Software znana m.in. z PC-towych edycji gier Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Deus Ex: Bunt Ludzkości i Thief. Tytuł w wydaniu na Xboksa 360 nie różni się od pozostałych wersji niczym, jeżeli chodzi o rozgrywkę. Zmiany wprowadzono przede wszystkim w oprawie graficznej, która nie jest tak ładna jak na reszcie docelowych platform sprzętowych i prezentuje mniej więcej ten sam poziom, co Tomb Raider z 2013 roku (wersja na X360).
Fabuła

Rise of the Tomb Raider na platformę Xbox 360 kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniczce. Wydarzenia, jakie miały miejsce na wyspie Yamatai, odcisnęły piętno na bohaterce, czyniąc ją twardszą i bardziej bezwzględną, a zarazem niespokojną kobietą. Tym razem Lara postanawia ruszyć na Syberię tropem tajemniczego Proroka, a jej celem są ruiny miasta Kitież mającego jakoby ukrywać źródło nieśmiertelności. Historia jest związana z badaniami prowadzonymi przez ojca dziewczyny, jego samobójczą śmiercią i zakonem Trójcy - odwiecznych przeciwników Proroka i jego ludu.
Mechanika

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki w Rise of the Tomb Raider na platformę Xbox 360, twórcy pozostali wierni rozwiązaniom z poprzedniej odsłony. Nadal spore znaczenie odgrywa ciche przemykanie za plecami wrogów i posługiwanie się narzędziami w rodzaju łuku, ale nie brakuje także sekwencji, w których angażujemy się w regularną wymianę ognia. Co istotne, lokacje stały się mniej więcej trzy razy większe – dzięki temu więcej czasu spędzamy teraz na eksploracji, szukając rozmaitych „znajdziek”, jak również zróżnicowanych materiałów rzemieślniczych. Twórcy rozbudowali bowiem mechanikę craftingu, dając możliwość wytwarzania rozmaitych przedmiotów (np. bandaży, koktajli Mołotowa, zatrutych strzał) oraz bardziej kompleksowego ulepszania ekwipunku.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce
  • http://tr.rustorka.com:2710/00257c809b85c07e994a7a5353935505

Brak komentarzy!

windows 10Battlefield 1sully3%wołyńlegion samobójcówwindowsathe walking deadApitbullWestworldautomapavikingsApaktm jak miłośćdziewczyna z pociąguNeed For SpeedAwikingowiewindows 72016belferCall of Dutystar warsWołyń 2016przełęcz ocalonychwalking deadinferno
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe