Konsole / PS3
Hustle Kings [PL] [.ISO]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:45
Rozmiar: 694.50 MB
Ostat. aktualizacja:
2016-09-09 01:17:45
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

VooFoo - producent
Sony Computer Entertainment - wydawca
Sony Computer Entertainment Polska - wydawca PL

22 grudnia 2009 ( światowa data premiery )
22 grudnia 2009 ( data wydania w Polsce )
22 grudnia 2009 ( Europejska premiera PAL )
22 lutego 2010 ( premiera w USA NTSC )


Hustle Kings to pierwszy symulator bilarda wydany na PlayStation 3. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak i wielu osób. W trakcie zabawy multiplayer możemy zmierzyć się z osobami korzystającymi z wersji gry przeznaczonej na konsolę PS Vita. Premiera tytułu w 2009 była debiutem małego brytyjskiego studio deweloperskiego VooFoo. Realistyczny model rozgrywki i fizyki zaimplementowany w Hustle Kings, powinien zadowolić fanów bilarda. Warto zaznaczyć, że twórcy udostępnili graczom aż dwie alternatywne metody sterowania. Wpływają one na sposób w jaki kontrolujemy kij oraz ustalamy kierunek odbicia bili. Tor ruchu kul oznaczono kolorową strzałką, która dzięki zmieniającej się barwie informuje nas o sile strzału. Potrząsając kontrolerem gracze mogą symulować nakładanie talku na czubek kija. Operacja ta, podobnie jak w rzeczywistości, ułatwia nam osiągnięcie lepszych wyników przy stole. Wygrywając, w trybie single jak i multiplayer, nagradzani jesteśmy specjalnymi punktami, których używamy, by odblokować nowe kije, rodzaje talku itd. Przyjemna dla oka grafika z pewnością spodoba się wielu graczom. Stoły, przy których przyjdzie na zagrać, nie są zawieszone w próżni. Znajdują się one w rozmaitych miejscach, takich jak nocny klub, które zaprojektowano i stworzono z dużą precyzją. O ich atrakcyjnym dla oka charakterze stanowi nie tylko liczba drobnych detali, ale także interesujące oświetlenie lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer.
Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło
Liczba graczy: 1-8
Wykorzystuje: PlayStation Move

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=xgmofUd93Fs

Gra posiada od razu wszystkie aktualizacje i DLC :)

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.ccc.de:80/announce
  • udp://tracker.publicbt.com:80/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Brak komentarzy!

awalking deadinfernoAbelferwikingowielegion samobójcówsullyAautomapaCall of Dutyprzełęcz ocalonychstar warswindows 10pitbullthe walking dead3%ApaktWestworldm jak miłość2016vikingsWołyń 2016windows 7windowsNeed For SpeedwołyńBattlefield 1dziewczyna z pociągu
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe