Konsole / X360
Import Tuner Challenge [PAL] [ENG]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-09 01:17:45
Rozmiar: 7.30 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-20 14:34:01
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Gatunek: Wyścigi, samochodowe

Import Tuner Challenge (alias Tokyo Xtreme Racer) to gra, należąca do niezwykle popularnej serii wyścigów ulicznych, która swoimi korzeniami sięga jeszcze konsoli Dreamcast. Najnowsza część serii, tym razem dla konsoli Xbox 360, w Japonii nosi tytuł Shutokou Battle X.

Głównym trybem gry jest quest mode, w którym zaczynamy z jednym samochodem i mamy dostęp jedynie do niewielkiego odcinka autostrady w Tokio. Aby odblokować nowe samochody i trasy, należy zdobyć pieniądze, a te zarabiamy poprzez wygrywanie nielegalnych wyścigów. Do rozpoczęcia rywalizacji wystarczy dać znak długimi światłami, a jeśli oponent się zgodzi zaczynamy rozgrywkę. Tym razem jednak, aby znaleźć śmiałka, wystarczy nawet zaparkować i po prostu na niego poczekać. Wyścig przegrywa ten, kto dłużej jest na drugim miejscu. W Import Tuner Challenge zaimplementowano silnik odpowiadający za uszkodzenia i wpływający na model jazdy.

W przerwie między głównymi wyścigami możemy dowolnie poszaleć po mieście, wybierając porę jazdy (wieczór, noc lub ranek) lub tuningować samochód w garażu. Oprócz wpływania na osiągi pojazdu nic nie stoi na przeszkodzie, aby go niemal dowolnie zmodyfikować wizualnie, dostosowując do naszych preferencji, poprzez dodanie neonów lub naklejek. Gra jest podzielona na etapy, a każdy z nich kończy się bossem. Dla znudzonych samotną zabawą autorzy przygotowali tryb rankingowy, gdzie poprzez usługę Xbox Live możemy porównać nasze osiągi z innymi graczami, oraz oczywiście, się z nimi zmierzyć. Autorzy dodali dwie nowe dzielnice Tokio (Shibuya i Shinjuku), niedostępne w poprzednich odsłonach serii. Nowością jest widok z kokpitu, w którym cała elektronika odczytywana jest na bieżąco (np. prędkościomierz wskazuje tę samą wartość, co HUD), a dla ułatwienia orientacji dodano możliwość rozglądania się na boki przy pomocy analogowego drążka.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-2
Nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: Xbox Live

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7688

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://pubt.net:2710/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://tracker2.torrentino.com/announce?passkey=000000000000
  • http://bt.unionpeer.org:777/announce
  • http://bt.firebit.org:2710/announce
  • http://bt.goldenshara.com/bt/announce.php?uk=mNnNR7aQZ5&
  • http://bt.rutor.org:2710/announce
  • http://bt.goldenshara.net/bt/announce.php?uk=mNnNR7aQZ5&

Brak komentarzy!

Westworldwalking deadbelferasullywołyńCall of DutyNeed For Speedprzełęcz ocalonychautomapaAlegion samobójcówinfernowindows 7star warsvikingsA2016m jak miłośćwindows 10wikingowiewindowsWołyń 2016Adziewczyna z pociągupitbull3%the walking deadBattlefield 1pakt
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe