Linux/Mac / Dystrybucje
PC-BSD 10.1.1 [DVD] [64bit] [.iso]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-10 01:05:14
Rozmiar: 4.06 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-09 20:52:53
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

============
PC-BSD - Desktop
============


PC-BSD to bazujący na FreeBSD system operacyjny z rodziny UNIX. Stworzony został przede wszystkim z myślą o użytkownikach domowych i biurowych. Z myślą o zachowaniu maksymalnej prostoty, producent udostępnił graficzny instalator systemu.

Cały system działa w oparciu o znane i cenione środowisko KDE wzbogacone o interfejs 3D Compiz-Fusion. Dodatkowo zaimplementowano autorski menadżer instalatorów PBI oraz menadżer pakietów gzip.

Częstym przyczynkiem rezygnacji z systemów na bazie UNIX są kłopoty z instalacją programów, które niejednokrotnie wymagają spełnienia szeregu zależności. Instalatory PBI to paczki, które zawierają pakiet wszystkich plików niezbędnych do poprawnej instalacji oprogramowania, a tym samym eliminują uciążliwe wyszukiwanie brakujących plików.

System posiada szeroką paletę pre-instalowanych aplikacji oraz wsparcie wielu urządzeń peryferyjnych. Zadbano również o wygodę podczas aktualizacji systemu implementując moduł Update Center w panelu sterowania.

Nie zabrakło również takich narzędzi jak Disk Manager czy Life Preserver umożliwiający wykonanie kopii zapasowej całego systemu lub poszczególnych katalogów. System charakteryzuje bardzo małe zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe.
[instalki.pl]


PC-BSD to system operacyjny bazujący na FreeBSD i w pełni z nim kompatybilny.
Z założenia PC-BSD jest prosty w obsłudze i skierowany do użytkowników domowych i biurowych.
Posiada prosty w obsłudze graficzny instalator, dzięki któremu nawet „*nix-owy nowicjusz” będzie w stanie zainstalować system. Domyślnym środowiskiem jest KDE, lecz instalator (od wersji 9.0) oferuje również pulpity GNOME, LXDE i Xfce.

PC-BSD używa pakietów „.pbi”. Menadżer pakietów umożliwia instalację pakietów wraz z zależnościami.
W odróżnieniu od FreeBSD i Linuksa, pakiety „.pbi” zawierają w sobie wszystkie potrzebne do uruchomienia programu biblioteki, więc menedżer instaluje każdy z nich osobno.
Zaletą takiej polityki jest łatwość instalacji pakietów, wadą ich duży rozmiar.

System dostępny jest w kilkunastu wersjach językowych, również w polskiej.

PC-BSD oferowany jest w postaci hybrydowych nośników instalacyjnych DVD/USB.
[linuxiarze.pl]


--- Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją systemu ---
Poznaj najłatwiejszy w instalacji system z rodziny BSD oparty na solidnej podstawie jaką jest FreeBSD.
Wypróbuj unikatowy system pakietów PBI oraz najnowocześniejszy system plików ZFS.
[pcbsd.pl]Plik: PCBSD10.1.1-RELEASE-01-31-2015-x64-DVD-USB.iso
SHA256: a5f241e409fee0d4fcba86280b9a841d3523ce58a227b167e26caf3b5049ca70

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.istole.it:80
  • udp://tracker.ccc.de:80
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
  • udp://tracker.publicbt.com:80

Brak komentarzy!

vikingspaktdziewczyna z pociągusullythe walking deadCall of DutyAwikingowieWestworldBattlefield 13%infernowołyńbelferwindowsAstar warsWołyń 2016m jak miłośćautomapawalking deadwindows 10windows 7legion samobójcówANeed For Speed2016przełęcz ocalonychpitbulla
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe