Konsole / Inne
Call of Duty: Black Ops: Declassified [PS Vita] [EUR] [ENG]


Dodał: przemashsk
Data dodania:
2016-09-15 11:53:32
Rozmiar: 2.15 GB
Ostat. aktualizacja:
2016-09-16 07:42:04
Seedów: 10
Peerów: 1


Komentarze: 0

Gatunek: Akcji, FPS, strzelanki

Call of Duty: Black Ops Declassified to gra FPS należąca do popularnego cyklu militarnych strzelanek. Jest to spin-off głównej serii, wyprodukowany specjalnie z myślą o konsoli przenośnej PlayStation Vita.

Gra oferuje zarówno multiplayer, jak i kampanię. Drugi z tych elementów został zrealizowany w stylu znanego z poprzednich odsłon serii trybu Special Ops. Oznacza to, że dostajemy zestaw dziesięciu różnorodnych misji, których nie łączy jednak żaden rozbudowany wątek fabularny. Każda z nich oferuje szereg wyzwań, a osiągnięcia gracza oceniane są według systemu punktowego. Wszystko to zostało zaprojektowane tak, aby zachęcać do wielokrotnego przechodzenia każdej misji, w celu polepszania własnych wyników. Samotny gracz może również bawić się w zawierający pięć map tryb Hostiles, który jest wariacją popularnej Hordy. W nim stajemy naprzeciwko kolejnym falom wrogów, z których każda jest bardziej liczna i lepiej uzbrojona niż poprzednia. Po pokonaniu grupy nieprzyjaciół zawsze otrzymujemy kilkadziesiąt sekund spokoju. Czas ten wykorzystujemy do zebrania rozrzuconych po poziomie paczek zawierających uzbrojenie, amunicję i różnorodne bonusy.

Call of Duty: Black Ops: Declassified oferuje również rozgrywki multiplayer, w których dwie drużyny, po maksymalnie 4 osoby każda, mogą zmierzyć się za pośrednictwem Wi-Fi. Bitwy toczone są na jednej z sześciu map i w ramach pięciu trybów rozgrywki w postaci Free for all, Team Deathmatch, Kill Confirmed, Drop Zone, oraz Team Tactical. Starcia urozmaica cecha charakterystyczna całej serii tzw. Killstreaki, czyli bonusy otrzymywane za zabicie kilku osób pod rząd, bez utraty życia. Niestety, zabrakło słynnego trybu Zombie, obecnego w Call of Duty: Black Ops i Call of Duty: Black Ops II.

Gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation Vita i autorzy zrobili użytek z unikalnych cech tej platformy. Zarówno rzucanie granatami oraz wykorzystywanie noży, jak i aktywacja killstreaków odbywają się za pośrednictwem ekranu dotykowego konsoli.

Tryb gry: single / multiplayer 
Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna 
Liczba graczy: 2-8 
Ocena gry 7.2 / 10 na podstawie 281 ocen czytelników. 
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.8 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://bt.tapochek.net:2710/00092568778ae12cc55b3ebcf295fdb1
  • http://retracker.local/announce?size=2309777410&comment=http

Brak komentarzy!

dziewczyna z pociąguAprzełęcz ocalonychbelferthe walking deadsullyBattlefield 1windowsstar warsWołyń 2016wołyńinfernovikingswikingowiepitbullaWestworldlegion samobójcówautomapaNeed For Speedwalking deadAwindows 10windows 73%m jak miłośćApaktCall of Duty2016
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe