Konsole / X360
Assassin\'s Creed: Revelations [PAL] [PL] [LT2 0]


Dodał: przemashsk
Data dodania:
2016-09-30 11:40:51
Rozmiar: 7.90 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-10 17:21:42
Seedów: 7
Peerów: 2


Komentarze: 5

Gatunek: Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, kooperacja, renesans, historyczne

Seria Assassin's Creed to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych marek w portfolio koncernu Ubisoft. Mając na uwadze oczekiwania fanów, wydawca powierzył deweloping Assassin's Creed: Revelations wewnętrznemu studiu w Montrealu, jednocześnie zapewniając wsparcie ze strony zespołów Ubisoft Annecy, Massive, Quebec, Singapore i Bucharest. Twórcy gry postawili sobie za cel wzbogacić dotychczasowe znane miłośnikom cyklu elementy o nowe funkcje i opcje rozgrywki, zachowując przy tym zgodność z wykreowanym wcześniej uniwersum.

Akcja Assassin's Creed: Revelations rozgrywa się w XVI wieku, choć miejscami fabuła przenosi się także o cztery stulecia wcześniej. Główną postacią gry jest Ezio Auditore da Firenze, czyli bohater Assassin's Creed II oraz Assassin's Creed: Brotherhood. Wyrusza on w pełną niebezpieczeństw podróż śladami swego przodka i jednocześnie mistrza – Altaira. Trop wiedzie go do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu.

Fabuła Assassin's Creed: Revelations obfituje w retrospekcje oraz wątki poboczne. Deweloperzy zadbali o niepowtarzalność każdorazowej rozgrywki, implementując m.in. mechanizm misji będących wynikiem przypadkowych zdarzeń lub zlecanych przez losowo napotkane postaci niezależne.

Nowości w grze to m.in. specjalny hak, umożliwiający pokonywanie odległości na zasadzie trawersu linowego (tzw. zjazd tyrolski). Rozwiązanie to wyraźnie skraca czas potrzebny na przemieszczenie się do wybranej lokacji, jednak obarczone jest pewnym ograniczeniami. Tradycyjnie już wcielając się w asasynów gracze mają dostęp do szeregu zabójczych broni. Ciekawostkę stanowi system konstruowania bomb. Łącząc różnego rodzaju składniki przygotować można 300 różnego rodzaju ładunków przydanych w trakcie wykonywania zadań.

Twórcy gry zdecydowali się także rozbudować takie elementy rozgrywki jak chociażby funkcja „eagle eye”, którą przemianowano na „eagle sense”. Pozwala ona głównemu bohaterowi przewidzieć kierunek, w jakim porusza się wskazany przeciwnik lub postać niezależna. Zmianie uległ również system poszerzania strefy wpływów w mieście. Znane z poprzedniej części Wieże Borgiów zastąpione zostały przez Kryjówki Templariuszy. Sposób ich zdobywania wygląda niemal identycznie, lecz tym razem niezbędna jest także obrona raz przejętych posiadłości. W celu odparcia ataku należy zaliczyć rozbudowaną mini-grę, przypominającą pod względem mechaniki tytuły z gatunku tower defense. Bezpieczeństwo tego rodzaju kryjówek zależy jednak od rozgłosu, im baczniejszą uwagę wzbudzają poczynania zabójców, tym większe prawdopodobieństwo ataku Templariuszy.

W porównaniu do wcześniejszych odsłon serii, w Assassin's Creed: Revelations większy nacisk położono na aspekty zabawy wymagające umiejętności przewidywania i logicznego myślenia. Przykładem tego jest chociażby tryb „Black Room”. Dzięki niemu korzystający z Animusa, Desmond może uzyskać dostęp do wspomnień swoich przodków. Te przedstawione są w formie łamigłówek wymagających umiejętności manipulowania przestrzenią.

Gra korzysta ze sprawdzonego silnika graficznego Anvil. Został on jednak wzbogacony o technologię animowania mimiki postaci „Mocam”, łączącą tradycyjną animację z motion-capture.

Poza możliwością zabawy solowej, twórcy Assassin;s Creed: Revelations zadbali o rozbudowany tryb multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa mocno związana jest z wątkami fabularnymi gry, a gracze mają możliwość m.in. tworzenia własnych awatarów oraz zakładania gildii.

Tryb gry: single / multiplayer 
Tryb multiplayer: Internet 
Nośnik: 2 DVD 
Wykorzystuje: Xbox Live 
Ocena gry 8.9 / 10 na podstawie 1352 ocen czytelników. 
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.8 / 10 na podstawie 1107 głosów czytelników.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://bt.unionpeer.org:777/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://bt.goldenshara.com/bt/announce.php?uk=MdPQ2kmV1g&

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 5

Dodał: jacajsb Data: 2016-10-17 21:51:46

@przemashsk witam przemashsk pamiętam Ciebie z torrent org i zawsze byłeś solidny mam nadzieje że będziesz częściej pojawiał się tutaj ze wstawkami na ps3. mam pytanie możesz wstawić Assassin\'s Creed: Revelations PL na ps3?

Dodał: przemashsk Data: 2016-10-21 19:02:06

jacajsb tutaj narazie nie wstawiam, wstawiam tylko na jednej stronie

Dodał: 8la2e Data: 2016-11-18 00:38:56

witam przemashsk na jakiej stronie wystawiasz?

Dodał: przemashsk Data: 2016-11-20 18:31:37

jacajsb tutaj nie wstawiam wstawiam na innej stronie nowości jak i czasem starsze tytuły

Dodał: przemashsk Data: 2016-11-20 18:44:02

polskie torrenty com z orzełkiem na stronie głównej

1 - 5
<< Poprzednia      Następna >>

paktawindowswindows 7wołyństar warslegion samobójcówprzełęcz ocalonych2016m jak miłośćvikingsAautomapapitbullbelferCall of DutyWołyń 2016walking deadthe walking deadwindows 10dziewczyna z pociąguNeed For SpeedwikingowieAA3%WestworldBattlefield 1infernosully
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe