Gry / FPP
Call Of Duty: Modern Warfare Remastered *2016* [MULTi10-PL] [REPACK-FITGIRL] [EXE]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-11-09 18:49:36
Rozmiar: 36.82 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-18 10:02:46
Seedów: 94
Peerów: 364


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 9 Listopada 2016
Premiera Gry: 4 Listopada 2016
Gatunek: Akcja, Przygodowe
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision

Dostępne Języki: Angielski, Polski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalki-Brazylijski, Rosyjski, Francuski


Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji + Update 2


...( Opis )...

Odświeżona wersja słynnego FPS-a z 2007 roku. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o całkowicie odnowioną oprawę graficzną, z teksturami o wyższej rozdzielczości, nowymi animacjami, lepszym oświetleniem i nie tylko. Dodatkowo ulepszono także udźwiękowienie.

W momencie zapowiedzi gry Call of Duty: Infinite Warfare firma Activision ujawniła także Call of Duty: Modern Warfare Remastered przeznaczone na komputery osobiste. Tytuł dołączany jest jako bonus do edycji specjalnych (Legacy Edition i Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition i Legacy Pro Edition) nowego CoD-a. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zremasterowane wydanie słynnego FPS-a Call of Duty 4: Modern Warfare, który ukazał się w 2007 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo DS oraz PC-tach. Oryginał został stworzony przez Infinity Ward – ekipę odpowiedzialną także za część pierwszą i drugą, Ghosts oraz trzy odsłony Modern Warfare. Odświeżona wersja nie jest jednak ich samodzielnym dziełem, gdyż w pracach pomagała również ekipa Raven Software.

Choć Call of Duty: Modern Warfare Remastered zadebiutowało także na konsolach Xbox One i PlayStation 4, to wszystkie wersje są praktycznie takie same. Niewielkich różnic można się doszukać w oprawie graficznej, ale jeżeli chodzi o rozgrywkę, zawartość, dostępne tryby, mapy itd., to każda edycja jest identyczna.

W Call of Duty: Modern Warfare Remastered bierzemy udział w fikcyjnym konflikcie z przełomu XX i XXI wieku. Świat targany jest działaniami terrorystów, ale tak naprawdę za wszystkim stoi rosyjski skrajny nacjonalista Zakajew, który wykorzystując zamieszanie stara się odwrócić uwagę mocarstw od próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie. W poszczególnych misjach, gracze przejmują kontrolę nad różnymi żołnierzami (m.in. John „Soap” MacTavish z SAS czy też John Price) i wykonują zadania w rozmaitych zakątkach globu.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to pierwszoosobowa, widowiskowa strzelanka. Rozgrywka w niej nie odbiega właściwie niczym od tego, z czym mieliśmy do czynienia w oryginale, więc podczas kolejnych zadań trafiamy na pokład statku, uczestniczymy w słynnej skradankowej misji, prowadzimy ostrzał z pokładu samolotu AC-130 itd. Poszczególne poziomy są liniowe i napędzane przez oskryptowane akcje oraz odradzających się przeciwników.

Oprócz kampanii fabularnej, w Call of Duty: Modern Warfare Remastered znalazł się także multiplayer. Odpowiada on temu, co widzieliśmy w pierwotnym wydaniu, ale deweloperzy odświeżyli tylko 10 najpopularniejszych map, w tym Crash, Backlot i Crossfire.

O ile w samej rozgrywce nie zaszły niemal żadne zmiany, tak jeżeli chodzi o oprawę graficzną Call of Duty: Modern Warfare Remastered na PC Windows to praktycznie nowa gra, gdyż zatroszczono się o tekstury w wyższej rozdzielczości, nowe animacje, udoskonalone oświetlenie i cieniowanie. Poza tym wszystkim ulepszono udźwiękowienie.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
Pamięć: 6GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
DirectX: wersja 11
Połączenie: szerokopasmowe połączenie internetowe
Ilość miejsca na dysku: 55GB
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 11

...( Info )...


Czas Instalacji: 1h 30 Min - 3h (zależne od wydajności PC)

Możliwość selektywnego wyboru pobierania 26,4 GB

W razie nagłej potrzeby zmiany cracka, dodatkowe znajdują się w folderze NoDVD

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj Grę z Pliku Setup.Exe
3.Graj!

Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://9.rarbg.me:2710/announce
 • udp://p4p.arenabg.ch:1337/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • udp://tracker.publicbt.com:80/announce
 • http://retracker.local/announce
 • http://xbtrutor.com:2710/announce
 • http://announce.torrentsmd.com:8080/announce
 • udp://opentor.org:2710
 • udp://open.demonii.com:1337/announce
 • udp://thetracker.org:80/announce
 • udp://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe