Gry / FPP
Call Of Duty: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition *2016* [MULTi10-PL] [REPACK-FITGIRL] [EXE]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-11-14 10:02:37
Rozmiar: 69.73 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-11 10:11:11
Seedów: 114
Peerów: 563


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 14 Listopada 2016
Premiera Gry: 4 Listopada 2016
Gatunek: Akcja, Przygodowe
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Polski, Rosyjski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Chiński Tradycyjny

...( Opis )...

Call of Duty: Infinite Warfare na komputery osobiste to kolejna odsłona serii Call of Duty. Tym razem za produkcję odpowiadają „ojcowie” cyklu, czyli studio Infinity Ward, które po raz pierwszy mogło pracować nad grą aż trzy lata (wcześniejsze części od tej ekipy pojawiały się w dwuletnich odstępach). Jest to też pierwsza odsłona wypuszczona wyłącznie na PC-ty oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Różnice pomiędzy poszczególnymi edycjami sprowadzają się przede wszystkim do oprawy graficznej, która najlepiej prezentuje się na komputerach osobistych. Tytuł został oficjalnie ujawniony 2 maja 2016 roku wraz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered i bardzo szybko zrobiło się o nim głośno. Co ciekawe, mnóstwo graczy wyraziło swoje niezadowolenie kierunku z obranego przez markę, czyniąc z jej trailera najgorzej oceniany zwiastun produkcji w serwisie YouTube.

Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowym uniwersum, z niewidzianymi wcześniej postaciami. Poszczególne kraje na Ziemi utworzyły sojusz United Nations Space Alliance, by wspólnie wyruszyć na podbój układu słonecznego. Niestety, jak to zwykle bywa, część ludzi jest przeciwna międzynarodowej współpracy i właśnie z nich utworzyła się organizacja Settlement Defense Front, która rozpętała wielką wojnę z UNSA. Gracze wcielają się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations, który objął dowodzenie na potężnym statku wojennym Retribution i wraz ze swoją załogą musi powstrzymać siły SDF.

Nowe uniwersum w to nie jedyna poważna zmiana wprowadzona w Call of Duty: Infinite Warfare, gdyż również sama rozgrywka doczekała się rozmaitych nowości. Oczywiście w dalszym ciągu mamy do czynienia z efektowną pierwszoosobową strzelanką, ale tym razem, gracze nie tylko biegają i strzelają na ziemi, ale także zasiadają za sterami myśliwców Jackal, uczestnicząc w zaciętych podniebnych walkach. Natomiast statek wojenny Retribution jest swego rodzaju bazą wypadową, z której wybieramy kolejne misje fabularne, albo wyruszamy na raidy przeciwko wrogim maszynom. Co ważne, produkcja została zaprojektowana w taki sposób, by przez cały czas zabawy gracze płynnie przechodzili z jednego elementu rozgrywki do drugiego, bez zbyt częstych ekranów ładowania.

Kampania fabularna to nie wszystko, co ma do zaoferowania Call of Duty: Infinite Warfare na PC Windows. Oprócz niej przygotowano także multiplayer oraz tryb Zombie. Jest to oddzielna forma zabawy z własną linią fabularną i unikalnymi elementami rozgrywki.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3-3225 3.30 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza, 70 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Info )...

Czas Instalacji: 1,5-2,5 Godz. (zależne od wydajności PC)

Możliwość selektywnego wyboru pobierania 37,7 GB

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj Grę z Pliku Setup.Exe
3.Graj!

Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://p4p.arenabg.ch:1337/announce
 • udp://9.rarbg.me:2710/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • udp://tracker.publicbt.com:80/announce
 • http://retracker.local/announce
 • http://xbtrutor.com:2710/announce
 • http://announce.torrentsmd.com:8080/announce
 • udp://opentor.org:2710
 • udp://open.demonii.com:1337/announce
 • udp://thetracker.org:80/announce
 • udp://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: tomaszekx Data: 2016-11-24 19:10:29

3 x pobierana gra i wciąż ten sam błąd,źle spakowana

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe