Programy / Narzędziowe
Windows Repair Pro 3.9.17 (x32/x64)[ENG][Portable]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2016-12-01 15:32:11
Rozmiar: 31.80 MB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-04 10:48:38
Seedów: 67
Peerów: 5


Komentarze: 0

"Windows Repair to narzędzie, dzięki któremu rozwiążesz znaczną większość znanych problemów występujących podczas pracy z systemem operacyjnym Windows.

Mowa przede wszystkim o błędach w rejestrze, niepoprawnych uprawnieniach do plików, a także problemach z przeglądarką Internet Explorer, zaporą systemu Windows i aktualizacjami popularnych "okienek". Windows Repair może przywrócić oryginalne ustawienia systemu Windows, gdy złośliwe oprogramowanie i zainstalowane aplikacje zmodyfikują je bez wiedzy użytkownika.

Windows Malware resetuje uprawienia w rejestrze, uprawnienia do plików, rejestruje pliki systemowe, naprawia usługi WMI, Windows Firewall, Windows Update, przeglądarkę Internet Explorer, MDAC i MS Jet, Winsock, DNS Cache, usuwa pliki tymczasowe, poprawia ustawienia proxy, przywraca widoczność napędów optycznych i wykonuje wiele innych operacji, mających na celu bezpieczeństwo użytkownika.

Korzystanie z programu Windows Repair jest wyjątkowo proste, bowiem twórcy przygotowali intuicyjny kreator, za pomocą którego wykonamy najważniejsze czynności. Nie wymagają one posiadania wiedzy specjalistycznej, więc mogą z niego skorzystać nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Dla bardziej zaawansowanych przygotowano dodatkowy tryb pracy."

homepage: http://www.tweaking.com/content/page/windows_repair_all_in_one.html

Screen: http://files.tinypic.pl/i/00846/h9uy6luhpf3o.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

Brak komentarzy!

pitbullbelferdziewczyna z pociąguthe walking deadwindowsWołyń 2016windows 7Need For Speed2016star warspaktCall of DutyWestworldlegion samobójcówautomapawikingowieaAsullym jak miłośćwalking deadwołyńinferno3%Battlefield 1vikingsAAwindows 10przełęcz ocalonych
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe