Programy / System operacyjny Windows
Windows 7 Mini Starter (x86) Notebook 2k15 [iso.] [PL]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-12-07 13:46:11
Rozmiar: 984.78 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-05 10:22:12
Seedów: 14
Peerów: 0


Komentarze: 0

Modyfikacja "Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15" oparta jest na Windows 7 Sp1 Starter.

System powstał specjalnie dla osób posiadających Notebooki właśnie z licencją na Windows 7 Starter ale i na nich oryginalny system nie jest demonem prędkości.

Zintegrowane:

Zestaw poprawek oficjalnych 193 szt. , DirectX, wszystkie pakiety DotNET, łącznie z wersją 4.5.2 .

Z dodatków:

7z (nowe ikony), dodatki CPL, dodatki PPM, szybkie skróty, odpowiedni zestaw Tweaków, odblokowane obce style (dodanych jeden) Dodana personalizacja, Aero, możliwość zmiany tapety oraz testowo obsługa 4 Giga Ram.

Usuniete:

Ekran powitalny, Dźwieki zdarzeń, Przykładowa Muzyka i Video,Wygaszacze, Przykładowe obrazy, Pomoc, Wsparcie mowy, Wszystkie języki (polski został), Internet Explorer 11, Gadżety, Gry, Sterowniki Drukarek oraz Skanerów.
Język naturalny, Defender, niektóre sterowniki (w tym stare grafiki),Easy Transfer oraz przeczyszczony ekstremalnie folder WinSxS.

Modułu WU nie usuwałem większość z was go używa ale zalecam po zainstalowaniu wyłączyć ją po prostu na stałe.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969

Brak komentarzy!

Alegion samobójcówCall of Dutythe walking deadWołyń 2016walking deadam jak miłośćautomapaBattlefield 1Westworldwindows 7pitbullbelferA3%vikingsdziewczyna z pociąguwindowssullystar warsNeed For Speedprzełęcz ocalonychwikingowieinfernopaktwindows 102016Awołyń
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe