Gry / Stare gry/ ROMS
Benefactor *1994* [thecompany] [Amiga2Windows] [ENG] [.exe]


Dodał: zybi25
Data dodania:
2016-12-19 03:55:54
Rozmiar: 121.74 MB
Ostat. aktualizacja:
2016-12-20 13:16:46
Seedów: 5
Peerów: 2


Komentarze: 0

F_INFO
Logiczno-platformowa gra z Amigi działające pod windows 7 (emulator zaszyty tylko uruchamiasz exe)

F_OPIS
Kultowa gra z Amigi. Nigdy nie wydana na inne komputery. Jedna z najlepszych gier zręcznościowo-logiczno-platformowych jaka kiedykolwiek została wydana. Celem jest doprowadzenie lemingopodobnych stworów do wyjścia. Nie sterujemy lemingami, tylko sterujemy jednym małym ludzikiem, ma on za zadanie zdobywać klucze i w uwalniać ludziki w odpowiedniej kolejności. Przenosi też ludziki i podrzuca je na kolejne platformy. W późniejszych etapach będzie musiał ludziki przemalować zdobywając farbę i wrzucając ja do specjalnej maszyny. Obejrzyj filmik by zrozumieć o co w tej grze chodzi (link niżej).

W zestawie wersja z Amigi 500(ECS) i CD32. Wersje są właściwie identyczne tylko ta z CD32 ma lepszy dźwięk. Wydaje mi się że zapis lepiej działa w wersji ECS.

Jest to wersja z Amigi z emulatorem. Uruchamiasz exe i grasz. Zaletą tej wersji jest, że można zapisywać grę w każdym momencie. Należy wcisnąć F12 wybrać Exstras, a później zapisać. Uwaga! Zapisujcie tylko przez F12 i zapisy trzymajcie na pulpicie, inaczej mogą one wam zginąć, po kolejnym uruchomieniu komputera.

Można tez przełączyć na okienko (jeśli piksele przeszkadzają):
F12, Display, Native: Windowed

Sterowanie:
Lewy Ctrl i strzałki na klawiaturze.
Ctrl - branie przedmiotu
Ctrl+dół - położenie przedmiotu
Ctrl+strzałki na boki - skok, są dwa rodzaje skoków długi i krótki, by uzyskać krótki trzymamy kombinacje krótko.
dół+bok - turlanie się.
TAB + lewy alt - Odzyskanie kursora Windowsa

F_WYMAGANIA
Dowolny komputer na których chodzi Windows 7/Windows 10 (na innych Windowsach też powinno działać ale nie było sprawdzane).

F_SCREENY
https://youtube.com/watch?v=jjlo6l8NzR0

Więcej gier z Amigi działających pod Windows:
http://thecompany.pl/gra

F_INSTALL
1. Klikasz na exe i grasz.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://agusiq-torrents.pl:6969/announce

Brak komentarzy!

pitbullthe walking deadwołyńNeed For Speeddziewczyna z pociąguvikingssullywalking deadAapaktprzełęcz ocalonychautomapastar warsm jak miłośćinfernolegion samobójców3%windowswikingowie2016Abelferwindows 10Wołyń 2016WestworldBattlefield 1ACall of Dutywindows 7
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe