Programy / Narzędziowe
Windows Repair Pro 3.9.21 (x32/x64) [ENG][Crack] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-01-03 01:45:43
Rozmiar: 63.79 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-19 16:55:09
Seedów: 60
Peerów: 4


Komentarze: 0

"Windows Repair to program, dzięki któremu rozwiążesz znaczną większość znanych problemów występujących podczas pracy z systemem operacyjnym Windows.

Mowa przede wszystkim o błędach w rejestrze, niepoprawnych uprawnieniach do plików, a także problemach z przeglądarką Internet Explorer, zaporą systemu Windows i aktualizacjami popularnych "okienek". Windows Repair może przywrócić oryginalne ustawienia systemu Windows, gdy złośliwe oprogramowanie i zainstalowane aplikacje zmodyfikują je bez wiedzy użytkownika.

Windows Malware resetuje uprawienia w rejestrze, uprawnienia do plików, rejestruje pliki systemowe, naprawia usługi WMI, Windows Firewall, Windows Update, przeglądarkę Internet Explorer, MDAC i MS Jet, Winsock, DNS Cache, usuwa pliki tymczasowe, poprawia ustawienia proxy, przywraca widoczność napędów optycznych i wykonuje wiele innych operacji, mających na celu bezpieczeństwo użytkownika.

Korzystanie z programu Windows Repair jest wyjątkowo proste, bowiem twórcy przygotowali intuicyjny kreator, za pomocą którego wykonamy najważniejsze czynności. Nie wymagają one posiadania wiedzy specjalistycznej, więc mogą z niego skorzystać nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Dla bardziej zaawansowanych przygotowano dodatkowy tryb pracy."

homepage: http://www.tweaking.com/

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00855/1bfqvb58xe23.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
  • http://mgtracker.org:2710/announce

Brak komentarzy!

windows 7aWołyń 2016Awindowswindows 10pitbulllegion samobójcówWestworldwołyńpaktvikings3%walking deadinfernowikingowiebelferdziewczyna z pociąguAsullyBattlefield 1Need For Speedthe walking deadm jak miłośćCall of Dutystar warsAprzełęcz ocalonychautomapa2016
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe