Gry / Akcja
Dyna Blaster 1992 PC ENG + WBUDOWANY DOSBOX ŁATWE URUCHOMIANIE


Dodał: Uploader
Data dodania:
2017-01-07 21:01:47
Rozmiar: 4.87 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-07 22:18:01
Seedów: 4
Peerów: 6


Komentarze: 0

...( Info )...
Hudson Soft | producent
Hudson Soft | wydawca
wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dyna Blaster | PC
12czerwca1992

Sympatyczna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę ludzika odzianego w kosmiczny skafander. Naszym zadaniem jest uratować ukochaną z rąk czarnego charakteru, który porwał ją a następnie umieścił w niedostępnym zamku.
W każdym z sześćdziesięciu czterech etapów jakie przygotowali autorzy gry, musimy odnaleźć wyjście. Niestety, można to zrobić tylko poprzez dewastację rozrzuconych po planszy murków. Nasz bohater wyposażony jest w bomby, którymi możemy niszczyć wszystko co napotkamy na swojej drodze, również pałętające się tu i ówdzie stwory. Należy działać tak, aby trafić do wyjścia zanim skończy się przewidziany na dany etap limit czasu. W każdej planszy czeka na nas także bonus. Może to być np. zwiększenie zasięgu rażenia wybuchu, możliwość stawiania dodatkowych bomb, czy też przyspieszenie poruszania się naszego bohatera. Jeśli zniszczymy wszystkich znajdujących się na planszy przeciwników, to program wskaże nam miejsce ukrycia bonusu. Jeśli nie, będziemy musieli znaleźć jego położenie samemu
...( Instalacja )...

Uruchom plik Dyna.exe (ikona dosbox) znajdująca się w folderze Dyna Blaster
po uruchomieniu włączy się czarny ekran z literkami wciśnij enter uruchomi się gra.
gra testowana na Wndows 7 64 bit i 10 64 BIT

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://eddie4.nl:6969/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe