Programy / Narzędziowe
KLS Backup 2015 Professional 8.4.3.7 (x32/x64)[ENG][Keygen]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-01-08 03:24:58
Rozmiar: 26.69 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-08 17:13:19
Seedów: 13
Peerów: 4


Komentarze: 0

"KLS Backup Professional to zaawansowany program do tworzenia kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji. Oferuje funkcjonalność KLS Backup Standard, rozszerzoną przede wszystkim o obsługę wielu dodatkowych formatów, współpracę z większą liczbą usługodawców, większe możliwości automatyzacji, nowe docelowe lokalizacje zapisu, tworzenie profilów dla grup, widok kalendarza oraz dodatkowy interfejs konsolowy (obsługę przez wiersz poleceń). Program pozostaje na tym samym poziomie łatwości obsługi; również interfejs jest niemal identyczny – różni się wyłącznie „techniczna” funkcjonalność.

Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników (już w standardowej edycji dostępność opcji raczej przekracza potrzeby przeciętnej osoby pracującej przy komputerze), funkcjonalność tworzenia kopii zapasowej zwiększono o obsługę serwerów SFTP, opcję tworzenia obrazu ISO, obsługę OpenStack Object Storage, Eucalyptus Walrus, opcję zdefiniowania alternatywnej lokalizacji zapisu oraz możliwość sterowania przepustowością łącza internetowego. Przybyło sporo obsługiwanych formatów branych pod uwagę przez moduł kopii zapasowej, m.in.: pliki i foldery Google Cloud, Amazon S3, FTP, SFTP, czy Windows Azure Blob.

Ostatecznie rozszerzono także możliwości związane z synchronizacją również poprzez dodanie usługodawców, natomiast tworzenie zaplanowanych zadań jest teraz lepsze nie tylko dzięki wspomnianemu już widokowi kalendarza, ale również opcji wykorzystania zaplanowanych zadań nie tylko zarządzanych przez system operacyjny, ale również wewnętrzny menadżer w aplikacji."

homepage: http://www.kls-soft.com/klsbackup/index.php

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00856/arjgqlwt9a0l.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://mgtracker.org:2710/announce

Brak komentarzy!

WestworldwindowspitbullwikingowieNeed For Speedlegion samobójcówautomapathe walking deadwalking deadwindows 10asullywołyńm jak miłośćCall of DutybelferAwindows 7infernoBattlefield 1star warsApaktWołyń 2016przełęcz ocalonych3%2016dziewczyna z pociąguvikingsA
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe