Programy / Narzędziowe
Hetman Photo Recovery. 4.4 All Editions (x32/x64)[Multi][Keygen]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-01-09 01:27:26
Rozmiar: 7.32 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-09 19:59:40
Seedów: 31
Peerów: 1


Komentarze: 0

"Hetman Photo Recovery to zaawansowana aplikacja do przywracania utraconych zdjęć z dysku twardego oraz z innych nośników danych podłączanych przez złącze USB. Program przydaje się w momencie, gdy przypadkowo usuniemy ważne pliki graficzne, lub stracimy je w wyniku awarii komputera lub nośnika danych.

Hetman Photo Recovery odzyskuje wszystkie rodzaje plików graficznych, z niemal każdego nośnika danych – dysk twardy, pendrive, telefony komórkowe, karty pamięci itd. Program charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem, a także skutecznością podczas przywracania różnych fotografii. Użytkownicy mogą odzyskać dane zaledwie kilkoma kliknięciami myszki.

Aplikacja umożliwia przywracanie danych w przypadku sformatowania dysku twardego lub karty pamięci z aparatu cyfrowego. Posiada nowoczesny algorytm, za pomocą którego przeprowadzimy dogłębną analizę w celu wykrycia i odzyskania zdjęć. Hetman Photo Recovery obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5."

homepage: https://hetmanrecovery.com/digital_photo_recovery/hetman_photo_recovery.htm

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00857/bgob4g2jx565.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://mgtracker.org:2710/announce

Brak komentarzy!

windows 10vikingsWołyń 2016m jak miłość2016przełęcz ocalonychthe walking deadwalking deadbelfer3%sullyCall of Dutydziewczyna z pociąguNeed For Speedwołyńpitbullstar warspaktWestworldAAinfernowindows 7Battlefield 1Aawindowsautomapalegion samobójcówwikingowie
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe