Gry / Akcja
Quantum Break *2016* - V1.0.126.0307 [1080p & 2160p] [MULTi10-ENG] [R.G MECHANICS] [EXE]


Dodał: Symetryczny
Data dodania:
2017-01-09 22:16:05
Rozmiar: 31.23 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-11 17:59:04
Seedów: 626
Peerów: 507


Komentarze: 2

...( Info )...

Wydanie R.G MECHANICS: 7 Stycznia 2017
Premiera Gry: 5 Kwietnia 2016
Gatunek: Akcji, TPP, Strzelanki
Producent: Remedy Entertainment
Wydawca: Microsoft Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Włoski


Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji V1.0.126.0307 + Możliwość Wyświetlania Filmów w Rozdzielczości 2160p!


...( Opis )...

Quantum Break to widowiskowa gra akcji stworzona przez fińskie studio Remedy Entertainment z myślą o użytkownikach konsoli Xbox One. Akcja osadzona została w niedalekiej przyszłości, a bohaterem jest brat jednego z naukowców, którzy wynaleźli sposób na podróżowanie w czasie.

Quantum Break to osadzona w realiach science fiction widowiskowa gra akcji w konwencji TPP, zainspirowana współczesnymi teoriami naukowymi, dotyczącymi możliwości podróżowania w czasie. Za jej powstanie odpowiadają deweloperzy z fińskiego studia Remedy Entertainment, mający na swoim koncie tak znane tytuły, jak Alan Wake, Alan Wake’s American Nightmare, a przede wszystkim dwie pierwsze odsłony kultowej strzelaniny Max Payne.

Opisywana gra jest produkcją ekskluzywną dla platform sprzętowych firmy Microsoft, a więc konsol Xbox One oraz popularnych pecetów z systemem Windows. Warto jednak zaznaczyć, że wersja PC udostępniona została wyłącznie za pośrednictwem sklepu Windows Store i wymaga do działania systemu operacyjnego Windows 10.

Na fikcyjnej uczelni U.S. Riverpoint University prowadzone są badania naukowe nad możliwościami podróżowania w czasie. W trakcie jednego z eksperymentów dochodzi jednak do wypadku, wskutek którego pojawia się cała masa niewytłumaczalnych anomalii, a otaczający nas świat zaczyna powoli i stopniowo się rozpadać. W wyniku zdarzenia dwie osoby, Jack Joyce oraz Paul Serene, obdarzone zostają nadnaturalnymi zdolnościami manipulowania czasoprzestrzenią. Bohaterowie dzielą się na dwa obozy – Jack wraz z bratem, który jest współodpowiedzialny za budowę maszyny czasu, próbują naprawić popełnione błędy i ocalić świat, a Paul, przekonany o nieuchronności katastrofy, przygotowuje plan, pozwalający na uratowanie tylko niewielkiej grupy wybrańców.

Fabuła Quantum Break skonstruowana została w sposób przypominający współczesne seriale telewizyjne, a na przedstawione wydarzenia składają się właściwa rozgrywka oraz sceny filmowe, przygotowane przy udziale aktorów. O ile jednak w grze kierujemy poczynaniami bohatera pozytywnego, czyli Jacka, film skupia się całkowicie na głównym antagoniście gry, Paulu Serene, oraz kierowanej przez niego korporacji Monarch. Dzięki takiemu sposobowi prowadzenia narracji, podczas zabawy możemy poznać wiele aspektów tej samej historii, ukazanej z dwóch różnych punktów widzenia. Pod koniec każdego aktu gry gracze muszą podjąć decyzję, której skutki znajdą swoje odzwierciedlenie w dalszym ciągu opowieści.

Mimo bardzo rozbudowanej warstwy fabularnej, Quantum Break na PC Windows to jednak przede wszystkim dynamiczna, trzecioosobowa gra akcji, w której oprócz strzelania równie istotny element stanowi przemierzanie kolejnych poziomów i wykorzystywanie swoich zdolności nie tylko do walki, ale także do „naprawy świata”. Ten aspekt rozgrywki jest znacząco urozmaicony przez fakt, że z powodu uszkodzenia czasoprzestrzeni nasze otoczenie nieustannie się zmienia, a wokół nas pojawia się cała masa anomalii, za sprawą których przedmioty, konstrukcje czy budynki znikają lub rozpadają się na naszych oczach. To z kolei sprawia, że podczas zabawy nie podążamy wyłącznie z góry ustaloną ścieżką, będąc niejednokrotnie zmuszonym do poszukiwania alternatywnych rozwiązań i dróg prowadzących do celu.

Przemieszczanie się oraz walkę w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu ułatwiają posiadane przez nas nadprzyrodzone umiejętności, będące efektem nieudanego eksperymentu naukowego. Podczas zabawy możemy więc np. przyspieszyć lub spowolnić upływ czasu, bądź wytworzyć wokół siebie specjalną tarczę ochronną. I choć każda ze wspomnianych zdolności jest niemal nieodzowna podczas starć i pokonywania rozmaitych przeszkód, kluczem do sukcesu jest tu rozsądne ich używanie, gdyż potrzebują one pewnej ilości czasu na regenerację. Całość wymaga więc nie tylko dużej zręczności, ale także umiejętności taktycznego planowania kolejnych posunięć, stanowiąc pewnego rodzaju rozwinięcie rozwiązań, zapoczątkowanych jeszcze w grach z serii Max Payne.

Oprawa wizualna Quantum Break na platformie PC Windows generowana jest z wykorzystaniem autorskiego silnika Northlight Engine, który oprócz kreacji widowiskowych i dynamicznie zmieniających się lokacji, pozwala także na realistyczne odwzorowanie mimiki twarzy. Dodatkowo autorzy zadbali także o to, abyśmy podczas rozgrywki nie byli zanadto rozpraszani przesadnie rozbudowanym interfejsem, więc jest on tutaj wyjątkowo minimalistyczny, ograniczając się w zasadzie do kilku ikon odpowiedzialnych za posiadane przez nas moce. Z racji iście filmowego rozmachu, z jakim zrealizowany został Quantum Break, w grze nie zabrakło także kilku mniej lub bardziej znanych aktorów. W obsadzie gry znaleźli się m.in. Shawn Ashmore (The Following, seria X-Men), Aidan Gillen (Gra o Tron) czy Dominic Monaghan (Lost: Zagubieni, trylogia Władca Pierścieni).

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane: Intel Core i5-4690 3.9 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce 970/Radeon R9 390 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 10 64-bit/Windows 7

Minimalne: Intel Core i5-4460 2.70 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce 760/Radeon R7 260x lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 10 64-bit/Windows 7

...( Info )...


Czas Instalacji: 40-50 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj
3.Graj!

Jest to Rosyjski Repack!


Grę Odpalamy z Ikonki launcher64 w Folderze Gry lub z Pulpitu, Posiadacze Windows 10 Mogą Odpalić Grę z Folderu dx11 z Ikonki QuantumBreak (Od Was Zależne)Zmiana Języka w Menu Gry!

Screeny Pomocnicze Gdzie i Jak Ustawić Język z Rosyjskiego na Angielski, Prawidłowa Kolejność:


- https://zapodaj.net/a795545982cd1.png.html

- https://zapodaj.net/000bea16338ce.png.html

- https://zapodaj.net/9dd38ac229a2c.png.html

- https://zapodaj.net/1a8136258cc1e.png.htmlJeżeli Ktoś nie Ogarnia Screenów to Macie Tutaj Filmik z Menu Gry Jak Zmienić Język i Nie Tylko:

- https://www.youtube.com/watch?v=Cecey1ifsyIOgólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://opentor.org:2710
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969
  • udp://ipv6.leechers-paradise.org:6969
  • http://pubt.net:2710/announce
  • udp://tracker.blackunicorn.xyz:6969
  • http://retracker.local/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 2

Dodał: seweryn425 Data: 2017-01-11 09:46:31

nadal nie ma pl

Dodał: Symetryczny Data: 2017-01-11 10:36:29

I raczej nie będzie

1 - 2
<< Poprzednia      Następna >>

ACall of DutyvikingsbelferAwołyńWestworldBattlefield 12016dziewczyna z pociągu3%Need For Speedsullywalking deadprzełęcz ocalonychautomapapaktinfernopitbullawindows 7legion samobójcówWołyń 2016the walking deadm jak miłośćstar warswindows 10windowswikingowieA
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe