Gry / Platformowe
Lion King En + WBUDOWANY DOSBOX ŁATWE URUCHAMIANIE


Dodał: Uploader
Data dodania:
2017-01-10 15:06:48
Rozmiar: 17.53 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-10 22:54:21
Seedów: 9
Peerów: 6


Komentarze: 0

...( Info )...
Produkcja 1994r
Król Lew to side-scrolling gra platformowa , w której gracze kontrolują bohatera, Simba , poprzez wydarzenia z filmu, przechodzi zarówno dzieci jak i dorosłych postaci w trakcie gry. W pierwszej połowie meczu, gracze kontrolują Simba jak dziecko, które przede wszystkim pokonuje wrogów skacząc na nich. Simba ma również zdolność do Ryk, stosując się do replenishable miernika, który może być używany do ogłuszania wrogów, aby je podatnymi lub rozwiązywać zagadki. W drugiej połowie meczu, Simba staje się dorosły i zyskuje dostęp do różnych ruchów bojowych takich jak drapanie Mauling i rzuca. W obu postaci, Simba stracą życie, jeśli zabraknie zdrowia lub napotka przeszkody natychmiastową śmierć, takich jak otchłani lub wałkiem do głazu.

W trakcie gry, gracz może zbierać różne rodzaje błędów, aby pomóc im w grze. Niektóre błędy przywrócić metrów zdrowia i ryk Simby, inne rzadziej błędy mogą zwiększyć te metrów do końca gry, podczas gdy czarne pająki spowoduje Simba stracić zdrowie. Poprzez znalezienie pewnych błędów ukryte w pewnych poziomach, gracz może uczestniczyć w poziomach bonusowych, w którym grają albo jako Timon i Pumba , aby zarobić dodatkowe życie i kontynuuje. Etapy Pumba mają mu zbieranie spadających przedmiotów i błędów, aż jeden z nich uderza w dolnej części ekranu lub zje zły błąd, natomiast etapy Timon mają mu polowanie na błędy w terminie, unikając pająków.
...( Instalacja )...
Grę uruchamiamy przez plik Lion.exe uruchomi się Dosbox z grą by zagrać należy wcisnąć spacje szybko z gry wychodzimy klawiszem ESC
GRA TESTOWANA NA windows 7 64bit I windows 10 64bit

grę można pobrać też z tąd http://uploaduj.net/D860e4/lion-king-rar/

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
  • udp://tracker.publicbt.com:80/announce

Brak komentarzy!

windows 10wołyńpaktawindowsstar warslegion samobójcówBattlefield 13%belferAautomapathe walking deadm jak miłość2016walking deadwikingowiepitbullNeed For SpeedWołyń 2016vikingsCall of Dutyinfernodziewczyna z pociąguprzełęcz ocalonychsullyAWestworldwindows 7A
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe