Gry / Akcja
Assassin's Creed: Brotherhood - Complete Auditore Edition *2011* - V1.3 [All DLCs + Update Incl.] [MULTi13-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Dodał: Symetryczny
Data dodania:
2017-01-10 19:06:11
Rozmiar: 3.79 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-12 17:08:58
Seedów: 98
Peerów: 187


Komentarze: 2

...( Info )...

Wydanie ELAMIGOS: 1 czerwca 2016 (Correction)
Premiera Gry: 17 Marca 2011
Gatunek: Akcji, TPP, Skradanki
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Duński, Holenderski, Szwedzki, Norweski, Portugalski, Czeski, Fiński, Polski


Zawartość Dodatkowa:

– Copernicus Conspiracy
– The Da Vinci Disappearance
– Aqueducts
– Trajan Market
– Helmschmied Drachen Armor Outfit
– Florentine Noble Attire
– Armor Of Altair
– Altaira’s Robes
– Gun Upgrades


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji V1.3 + All DLCs + Update Incl.


...( Opis )...

Assassin’s Creed: Brotherhood jest trzecią odsłoną bestsellerowego cyklu. Firma Ubisoft przenosi nas za jego sprawą w dawne epoki, prezentując wydarzenia z perspektywy cichych i niebezpiecznych zabójców. W AC: Brotherhood powracamy do XVI-wiecznych wspomnień Desmonda Milesa, aby dokończyć historię przedstawioną w drugiej odsłonie serii.

Assassin’s Creed: Brotherhood (czyli Bractwo) to bezpośrednia kontynuacja przygód Ezio Auditore da Firenze. Fabuła została tym razem osadzona niemal w całości w Rzymie – Wiecznym Mieście, znanym z intryg, układów i rywalizujących rodów, a zarazem głównej siedziby Templariuszy.

W produkcji studia Ubisoft Montreal gracz przejmuje kontrolę nie tylko nad Ezio, ale również nad zakonem zabójców, wspierającym go w walce z Templariuszami. Kontrola nad organizacją obejmuje szeroki zakres zajęć. Począwszy od rekrutacji i trenowania młodych asasynów, poprzez wzywanie ich na pomoc podczas misji. Podwładnych można również wysyłać na kontrakty – w ten sposób zyskujemy dodatkowe fundusze, które można wydać na ulepszenia, nowe bronie i przedmioty.

Gracz realizuje całość zadań w obrębie tętniącego życiem Rzymu, który znajduje się pod rządami złego rodu Borgia. Aby wyzwolić poszczególne dzielnice spod panowania tyrana trzeba wyeliminować wieże sprawujące nad nimi kontrolę. Pozyskiwanie poparcia mieszkańców doprowadza do odblokowywania dodatkowych frakcji, a co za tym idzie – kolejnych misji. W czasie wykonywania zadań spotykamy znane postacie historyczne, jak Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelliego, czy Caterinę Sforzę.

W Bractwie do dyspozycji graczy oddanych zostało wiele broni, w tym topór, wachlarz, strzykawka, szpony oraz tzw. Switch Blade, czyli ukryte ostrze używane przez Templariuszy. W grze pojawiają się ponadto kolejne machiny Leonardo da Vinci – m.in. spadochron oraz usprawniona maszyna latająca. Bohater otrzymał również kilka nowych ciosów – teraz Ezio nie patyczkuje się tak z wrogami i może wyprowadzać brutalne sekwencje uderzeń.

Zdecydowanie jedną z najmocniejszych stron trzeciej odsłony serii są tzw. znajdźki oraz zadania poboczne. Tym razem twórcy bardzo przyłożyli do tego fragmentu gry, oferując olbrzymią ilość atrakcji. Oprócz standardowych dla serii piórek oraz flag, Ezio może odnaleźć na ulicach Rzymu magiczne glify, wejścia do tajemniczych Legowisk Romulusa czy wykonać zadania dla różnych frakcji, takich jak gildie złodziejów czy kurtyzan. Ich odnalezienie lub wykonanie nie tylko odblokuje nowe przedmioty, ale również specjalne zadania, dzięki którym lepiej poznamy historię naszego bohatera.

Produkcja jako pierwsza odsłona w historii cyklu Assassin’s Creed oferuje kilka trybów rozgrywki wieloosobowej – Alliance i Wanted. W ramach jednego z nich gracze wcielają się w kilka klas postaci (od mnicha, poprzez kowala aż po prostytutkę), z których każda cechuje się charakterystycznym zestawem broni i zabójczych ciosów. Rozgrywka toczy się na specjalnie do tego celu zaprojektowanych mapach (m.in. w Castel Gandolfo, Wenecji, Sienie i Florencji), oferując różne formy zabawy. Istotne jest to, że w multiplayerze gracz może wesprzeć nawet samych Templariuszy.

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.6 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Grę Odpalamy z Ikonki na Pulpicie Lub w Folderze Gry, Możliwość Odpalenia z Dwóch Ikon w Folderze Gry z Ikonki ACBSP i AssassinsCreedBrotherhood!


Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://eddie4.nl:6969/announce
 • udp://shadowshq.yi.org:6969/announce
 • udp://tracker.ilibr.org:80/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.ilibr.org:6969/announce
 • udp://p4p.arenabg.ch:1337/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce
 • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
 • udp://9.rarbg.me:2770/announce
 • udp://9.rarbg.me:2800/announce
 • udp://9.rarbg.to:2740/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • http://xbtrutor.com:2710/announce
 • http://announce.torrentsmd.com:8080/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • http://retracker.local/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 2

Dodał: slawo343 Data: 2017-01-12 17:09:31

Problem!! nie działa błąd 0xc0000005

Dodał: Symetryczny Data: 2017-01-13 02:56:34

Mogę ci zrobić screeny jak chcesz, że wszystko hula jak ta lala pamietajcie przy instalacji antywirus wylaczac, druga sprawa w systemie wszystkie biblotek trzeba miec zainstalowane mowa o microsoft visual itd

1 - 2
<< Poprzednia      Następna >>

windows 10Need For Speedsullydziewczyna z pociąguwalking deadautomapa3%Astar warsCall of DutyWestworldvikingsm jak miłośćWołyń 20162016the walking deadawikingowieinfernowindowsBattlefield 1Awołyńpitbullpaktprzełęcz ocalonychlegion samobójcówbelferAwindows 7
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe