Programy / Bezpieczeństwo
HitmanPro 3.7.15.281 (x32/x64)[Multi][Portable]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-01-11 18:17:09
Rozmiar: 10.28 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-12 22:30:43
Seedów: 32
Peerów: 1


Komentarze: 0

"HitmanPro (dawniej Hitman Pro) to skaner przeznaczony do sprawdzania czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie w tym wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

Program funkcjonuje w oparciu o model chmury skanując komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizując potencjalne zagrożenia online za pomocą silników takich aplikacji jak Bitdefender i Kaspersky. HitmanPro korzysta również z zaawansowanych technologi detekcji szkodliwego oprogramowania poprzez nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

HitmanPro uważany jest przez wielu za jedno z najlepszych uzupełnień programu antywirusowego. Co istotne, program w przypadku braku dostępu do Internetu pozwala na identyfikację zagrożeń za pomocą wbudowanego skanera behawioralnego.

Narzędzie pozwala również na korzystanie z usługi VirusTotal, która analizuje podejrzane pliki oraz adresy URL i umożliwia identyfikację wirusów, robaków, trojanów i wielu innych rodzajów szkodliwego oprogramowania online."

homepage: https://www.hitmanpro.com/en-us/hmp.aspx

Screeny:

http://images.tinypic.pl/i/00858/85vmpv8ffmpx.jpg

http://images.tinypic.pl/i/00858/wf431y2bsgct.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.zer0day.to:1337/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://mgtracker.org:2710/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce

Brak komentarzy!

przełęcz ocalonychdziewczyna z pociąguAwalking deadstar warssullyWestworldpitbullinfernowindows 7m jak miłośćWołyń 2016windows 102016aNeed For Speedautomapa3%wikingowieAlegion samobójcówBattlefield 1windowswołyńpaktthe walking deadvikingsACall of Dutybelfer
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe