Gry / cRPG
Criminal Girls: Invite Only *2017* [ENG] [ISO] [PLAZA]


Dodał: Symetryczny
Data dodania:
2017-01-11 21:05:01
Rozmiar: 1.97 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-11 23:22:12
Seedów: 193
Peerów: 203


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 11 Stycznia 2017
Premiera Gry: 11 Stycznia 2017
Gatunek: RPG, Fantasy, Turowe, 2D
Producent: Nippon Ichi Soft.
Wydawca: NIS America

Dostępne Języki: Angielski, Japoński

...( Opis )...

Criminal Girls: Invite Only na platformie PC Windows to oryginalna gra jRPG, w której opiekujemy się duszami siedmiu młodych dziewczyn, odsiadujących wyrok w piekle i liczących na reinkarnację. Za stworzenie gry odpowiada studio Imageepoch. Założony w 2005 roku zespół wyspecjalizował się w produkcji jRPG-ów, takich jak Luminous Arc, 7th Dragon czy Fate/Extra. Po serii porażek finansowych deweloper ogłosił bankructwo w 2015 roku. Tytuł jest poprawionym portem oryginału, który ukazał się wyłącznie w Japonii na konsoli PSP w 2010 roku. Produkcja oferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną i rozszerzone minigry, ale także dwie nowe grywalne bohaterki.

Criminal Girls: Invite Only przenosi nas do piekła. Gracz zostaje nadzorcą specjalnego programu, którego celem jest nawrócenie grzeszników. Pod naszą opiekę trafia dziewięć dusz młodych dziewcząt, które dostają szansę na reinkarnację. Aby osiągnąć ten cel, muszą wspiąć się na sam szczyt piekielnej wieży i pokonać po drodze zamieszkujące ją monstra. Historia została przedstawiona w formie przerywników, wykonanych w formie typowej dla visual novel.

Criminal Girls: Invite Only to dwuwymiarowy dungeon crawler z turowym systemem walki, wzbogaconym o unikalne elementy związane z rozwojem postaci. Gracze dowodzą czteroosobową drużyną i zwiedzają kolejne poziomy piekielnej wieży. W trakcie eksploracji podopieczne muszą stawić czoła licznym przeciwnikom i bossom. Podczas pojedynków, które odbywają się na osobnym ekranie, nie wydajemy bezpośrednio poleceń bohaterkom, ale w wybranej przez nas kolejności wybieramy sugerowane przez nie ataki i umiejętności specjalne. Naszym zadaniem jest także „motywowanie” nieposłusznych dziewczyn poprzez wymierzanie im różnych kar, które są częścią specjalnej minigry. Dobierając odpowiednie narzędzia i metody, możemy powoli zreformować naszą podopieczną, podwyższyć jej statystki, a także lepiej poznać jej przeszłość.

Criminal Girls: Invite Only zostało stworzone z myślą o konsoli PSP, ale dzięki temu, że twórcy zdecydowali się na proste dwuwymiarowe lokacje i animacje, fakt ten nie rzuca się w oczy. Większość dialogów oraz przerywników fabularnych została zdubbingowana.

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane: Intel Core i5-2540M 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB Radeon HD 6470M lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8.1/10

Minimalne: Intel Core N2840 2.58 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8.1/10

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack z Katalogu PLAZA
4.Graj!

Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://explodie.org:6969/announce
  • udp://zer0day.ch:1337/announce
  • udp://glotorrents.pw:6969/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe