Gry / Strategiczne
Planar Conquest *2016* - V1.3.1F [MULTi6-PL] [ISO] [PROPHET]


Dodał: Symetryczny
Data dodania:
2017-01-12 10:16:12
Rozmiar: 1.12 GB
Ostat. aktualizacja:
2017-01-13 05:31:58
Seedów: 275
Peerów: 32


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie PROPHET: 12 Stycznia 2017
Premiera Gry: 30 Maja 2016
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, 4X
Producent: Wastelands Interactive
Wydawca: Wastelands Interactive

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji V1.3.1F


...( Opis )...

Planar Conquest to wydana na platformie PC Windows strategia 4X w realiach fantasy, będąca ulepszoną wersją gry Worlds of Magic, która ukazała się na komputerach PC w marcu 2015 roku i krytykowana była za sporą ilość błędów i niedociągnięć. Opisywana produkcja jest czymś pomiędzy reedycją a zupełnie nową grą i udostępniona została zupełnie za darmo wszystkim nabywcom pecetowej wersji Worlds of Magic. Twórcą obu tytułów jest polskie studio deweloperskie Wastelands Interactive, które w swej pracy czerpało inspiracje z kultowej gry strategicznej Master of Magic, wydanej przez firmę Microprose w 1994 roku. Pomocą w przygotowaniu wersji na poszczególne platformy służyło zaś studio Shortbreak, będące częścią firmy Techland.

Akcja gry Planar Conquest toczy się w uniwersum fantasy znanym z pierwotnej wersji gry i zamieszkanym przez dość typowy dla gatunku wachlarz ras, takich jak ludzie, elfy, krasnoludy, nieumarli itp. Całość nie posiada wyraźnie zarysowanego wątku fabularnego i koncentruje się w szczególności na nieustającej walce o dominację przy użyciu równie typowych metod tzn. magii oraz miecza. Swoistą niepowtarzalność zapewnia fakt, że zbudowany z wielu wymiarów (tzw. planów) świat gry generowany jest losowo przed każdą rozgrywką.

Jak przystało na strategię z gatunku 4X, rozgrywka w Planar Conquest bazuje na czterech filarach tzn. eksploracji, ekspansji, eksploatacji i eksterminacji. Celem zabawy jest sprawowanie kontroli nad rozwojem naszego państwa poprzez dbanie o zaplecze ekonomiczno-gospodarcze, prowadzenie badań nad rozwojem nowych technologii oraz rekrutację silnej armii, która pozwoli nam podbijać nowe tereny i zadbać o bezpieczeństwo tych już posiadanych. Sukces w grze osiągnąć możemy na kilka różnych sposobów (potęga militarna lub dominacja gospodarcza i polityczna), a całość oparta została o zasady systemu D20, który znany jest doskonale wielbicielom figurkowych gier bitewnych.

W porównaniu do macierzystej gry Worlds of Magic, opisywana produkcja odznacza się podobną mechaniką rozgrywki, choć jej treść dostosowana została do specyfiki nieco szerszej gamy platform sprzętowych (w tym także konsol i urządzeń mobilnych). Ponadto Planar Conquest charakteryzuje się zmienionym interfejsem użytkownika i wyraźnie podrasowaną sztuczną inteligencją. Gra otrzymała także funkcjonalny edytor map, pozwalający na przedłużenie zabawy dzięki możliwości projektowania własnych map i scenariuszy.

Podobnie jak Worlds of Magic, także i Planar Conquest oprócz tradycyjnej możliwości toczenia pojedynków ze sztuczną inteligencją oferuje opcję potyczek między żywymi graczami. W związku z rozszerzeniem gamy platform sprzętowych twórcy zadbali o jego pełną międzyplatformowość, tak więc bawić mogą się wspólnie posiadacze wersji na komputery, konsole oraz urządzenia mobilne.

Planar Conquest na platformie PC Windows operuje bardzo podobnym stylem graficznym co Worlds of Magic, dzięki czemu prezentuje się nieźle zarówno na komputerach PC i konsolach, jak i znacznie mniej wydajnych urządzeniach przenośnych. Mimo że gra korzysta z tego samego silnika graficznego, nie obyło się jednak bez delikatnego podrasowania oprawy i eliminacji kilku drobnych błędów pierwowzoru. Warto jednocześnie nadmienić, że sporą liczbę rozwiązań zastosowanych w Planar Conquest wykorzystano także w późniejszych aktualizacjach do gry Worlds of Magic, celem poprawienia jej stabilności i lepszego wyważenia rozgrywki.

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane: Intel Core i5 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 10

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4000 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack z Katalogu PROPHET
4.Graj!


Zmiana Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://explodie.org:6969/announce
  • udp://zer0day.ch:1337/announce
  • udp://glotorrents.pw:6969/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: Symetryczny Data: 2017-01-13 10:23:39

Ktoś napisał, wywala błąd po początkowym filmiku... Macie screeny teraz zrobiłem... Gra działa bez problemu

- https://zapodaj.net/0b7b3236fdd29.png.html

- https://zapodaj.net/b2199e5473654.png.html

- https://zapodaj.net/b01fd14d6c8f3.png.html

- https://zapodaj.net/0dd53d5451008.png.html

- https://zapodaj.net/7ae6d6be137f3.png.html

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

inferno3%belferWestworldpaktBattlefield 1legion samobójcówwindows 10the walking deadWołyń 2016Awalking deadwołyńm jak miłośćwindowswikingowieprzełęcz ocalonychstar warsavikingssullyNeed For Speeddziewczyna z pociąguwindows 7Call of Duty2016AApitbullautomapa
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2016 torrentyorg.pl

Najlepsze strony Torrentowe